Квест « Щаслива родина»

19 бер. 2021
Cім років тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають саме 20 березня. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи. Тож напередодні канікул наші учні отримали приємний сюрприз у вигляді веселого та позитивного квесту.

Тож напередодні канікул наші учні отримали приємний сюрприз у вигляді веселого та позитивного квесту. Метою заходу було розвивати гарні стосунки між членами групи, комунікативні здібності учнів, навички інтерв'ювання, навички самоорганізації на спільну діяльність; створення умов для формування позитивного ставлення до життя, відмови від насилля і використання тільки мирних шляхів вирішення конфліктів, виховання навичок толерантної поведінки.
Наш квест мав назву « Щаслива родина», а щаслива родина - завжди весела, дружня, здорова, самодостатня, любляча.
Тож локації, розташовані в різних будівлях ліцею, складалися із різноманітних завдань, щоб аби діти відчули себе справжньою класною родиною, здоровою, дружньою, спортивною, веселою та кмітливою.
Кожен клас отримав маршрутний лист, по якому діти мали пройти 8 локацій.
Рухаючись по коридорах школи, учні дотримувались усіх правил безпеки під час пандемії, тобто, тобто витримували дистанцію і не створювали скупчень.
З радістю та охоче діти проходили локацію за локацією: «game» (веселі естафети), «dance» (танці- руханки під музичний супровід), «crossword puzzles» (розгадування кросвордів та анаграм), «logic» (розв'язування ребусів та задачі на логіку),
«sports» ( спортивні ігри, «wall of words» (складання стіни слів),
«Ми родом з дитинства» (відгадування мультфільм за піснею),
«Шифрувальна» (відгадування зашифрованих загадок).
По закінченню квесту відбулося підбиття підсумків та визначення переможців. Тож на канікули діти відправилися з чудовим настроєм та щасливими емоціями.