Тиждень профорієнтації

19 бер. 2021
Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Тож напередодні канікул нашому ліцеї проходив Тиждень професійної орієнтації учнів.

Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Тож напередодні канікул у нашому ліцеї проходив Тиждень професійної орієнтації учнів. В рамках Тижня профорієнтації було проведено ряд заходів для школярів.
Психологом ліцею було проведено  профдіагностику учнів 9-11 класів.
Відбувся також і конкурс  ребусів про професії «Калейдоскоп професій. Конкурс виявився дуже цікавим для дітей, адже всі вони бажали здобути перемогу та активно відгадували ребуси про професії.
Протягом тижня учні 5 – 11 класів на пізнавальних перервах дізнавалися чимало нового про широкий світ професій. І ким би вони не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно та вміло.
Тож нехай майбутні професії наших школярів принесуть їм радість, моральне й духовне задоволення, адже вдало обрана професія – ключ до успіху.