Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей

25 лют. 2021
Сьогодні практичним психологом ліцею з педагогами було проведено заняття «Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей». Метою семінару-тренингу було ознайомити педагогів з мотивами суїцидальної поведінки у підлітків, ознаками суїцидальних намірів, розглянути профілактику суїцидальної поведінки серед учнів та формувати позитивне ставлення до життя.

Життя – бурхливий потік. Можна наштовхнутися на перешкоду й опустити руки, втратити себе, а можна боротися й перемогти. На жаль, сьогодні багато хто знаходить вихід із складної ситуації у наркотиках, пляшці, а дехто вибирає страшний шлях у небуття – суїцид, і ніхто не може пояснити чому . Сьогодні практичним психологом ліцею з педагогами було проведено заняття «Запобігання втраті учнівською молоддю життєвих цінностей». Семінар-тренінг для педагогів був розрахований на те, щоб ознайомити педагогів з мотивами суїцидальної поведінки, ознаками суїцидальних намірів, розглянути профілактику суїцидальної поведінки серед учнів та формувати позитивне ставлення до життя.