21 груд. 2020

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН було проведено сьогодні в ліцеї. На конкурс були представлені науково-дослідницькі роботи членів учнівського наукового товариства ліцею “Мудра сова”.
Учасники презентували власні наукові дослідження з української мови, історії України та історичного краєзнавства, англійської мови, педагогіки, географії, математики, біології. Роботи учнів 8 -11 класів стосувалися різної тематики з вказаних наук.
Під час захисту дослідницьких проєктів учні аргументували вибір теми, розкривали дослідження з урахуванням власного внеску, вчилися вести дискусію, логічно, послідовно, лаконічно викладати матеріал, виявляли свою компетентність з досліджуваної теми.
Учасникам надані рекомендації щодо подальшого проведення науково-дослідницької діяльності.
Роботи переможців будуть направленні на участь у ІІ (обласному) етапі конкурсу.