Свято гарбузової каші

13 лист. 2020

Щороку цикл шкільних осінніх свят в нашому закладі завершується напевно найяскравішим із заходів - Святом гарбузової каші для наймолодших учнів ліцею. Святково прибрана актова зала завжди заповнена яскравими кольорами, веселими дитячими голосами, музикою, запахами осінніх квітів, листя, овочів та фруктів, гарбузової каші й духмяного пирога. В залі панує дивовижна, святкова, казкова атмосфера.
Сьогодні все відбувалося не менш феєрично, хоч цьогоріч через незалежних від нас обставин глядачами у наших наймолодших артистів були вони самі. Але це не зменшило захват дітей від веселої розваги. Учні 5 та 6 класу справді чекали на цей день, старанно готувалися, і свято вийшло на славу! Казкові герої - Попелюшка, Пані Осінь з різнобарвними Листочками, Овочі, які ожили, Кухарі - створили чудову казку, переплетену веселими танками та іграми, в яких охоче брали участь усі діти.
А по закінченню насиченої та енергійної святкової програми діти із задоволенням пригощалися смачнющою солодкою, а головне - корисною гарбузовою кашею з не менш смачним та запашним пирогом.
Хочеться сподіватися, що наступного року це знову буде дійсно родинне свято, на якому зможуть бути присутніми та брати в ньому участь члени родин наших учнів, як було це завжди.
Міцного здоров'я усім!