Перші уроки в новому комп'ютерному класі

25 вер. 2020

Сьогодні учні ліцею вже мали перші уроки в новому комп'ютерному класі, що буквально вчора з'явився в закладі за сприяння управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації. Ліцеїсти із особливим задоволенням, захопленням та цікавістю працювали над навчальним матеріалом, оскільки встановлене сучасне обладнання дає їм кращі можливості індивідуальної та групової роботи на уроці, сприяє миттєвому реагуванню та високій ефективності при виконанні поставлених задач. "Це дійсно круто, чекаємо з нетерпінням на нові уроки у цьому кабінеті" - поділилися враженнями учні 9-б класу після першого уроку в новому класі.
Тож учні й педагоги ліцею висловлюють слова вдячності управлінню освіти і науки облдержадміністрації та особисто його начальнику Володимиру Таборанському за отриманий ними доступ до сучасних засобів навчання, нових інформаційних технологій, які відкривають нові можливості в навчальному процесі як для учнів, так і для їхніх наставників. Сучасний кабінет та ініціативи вчителів дадуть дітям позитивний заряд мотивації до вивчення нових інформаційних технологій, які стануть їм у нагоді в майбутньому, а також будуть викликати наснагу до навчання, роботи та нових звершень.
Опубліковано Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Пʼятниця, 25 вересня 2020 р.