Зі святом, з Днем знань!

1 вер. 2020
Шановні педагоги, учні та батьки! Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!
День знань – не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне і об'єднуюче.
Перше вересня – це день, який веде всіх в світ нових знань та відкриттів. Ми впевнені, що зерна науки дадуть добрі сходи і зростуть в душах наших учнів урожаєм мудрості та натхнення.
Любі наші учні! Хочемо побажати вам, щоб ці дні навчання були інтенсивними, цікавими, сповненими живого спілкування. Пам’ятайте, навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Вчіться, щоб знати, діяти, жити. Досягайте високих результатів у навчанні та завжди будьте активними у громадському житті
Шановні вчителі, щиро зичемо вам сили духу, здоров’я і натхнення для того, щоб цей черговий навчальний рік ми змогли провести плідно.
Дорогі друзі, від усієї душі бажаємо всім здоров’я, миру, щастя і добра. Нехай Ваші задуми і плани знайдуть своє втілення, а новий навчальний рік буде корисним та вдалим. Нехай цьогорічний День знань буде сонячним та принесе добробут у кожну родину нашої України!
Зі святом, з Днем знань!