Зі святом останнього дзвінка!

29 трав. 2020
Ось і настав цей святковий день. Сьогоднішнє свято - особливе, вперше в історії дистанційне, у незвичному онлай-форматі. Проте за час дистанційного навчання ми уже звикли до онлайн-форматів спілкування. Тож вітаємо усіх!

Дорога шкільна родино!
Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвінка – святом прощання зі школою!
Ось і добіг до кінця цей незвичний навчальний рік. Ми з вами подолали всі перешкоди, які висунуло нам життя, тому що разом ми - сила. Подорослішали , порозумнішали. Але непохитним залишається одне- працювати і вчитись як раніше: бачити очі одне одного, чути веселий сміх на перервах, чути шкільний дзвінок! Сподіваємось, що так і буде! Хай літні канікули будуть сповнені незабутніх вражень!
Дорогі наші випускники 11 класу!
Для вас цей дзвінок справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.З 25 червня вас чекають нові і дуже важливі життєві випробування. Все у ваших руках! Сподіваємось, що кожен з вас зможе довести усім і собі, що він освічена особистість ! Хай вам щастить на ЗНО і життєвій ниві!
Глибоко вдячні педагогам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов`ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щиро вітаємо наймолодших учнів ліцею із закінченням початкової школи. Бажаємо, щоб Першого вересня ви прийшли до школи дужими, життєрадісними, готовими до нових звершень.

Особливі наші слова вітання батькам учнів, які стійко тримались і можливо навіть стали нашими колегами- вчителями під час дистанційного навчання. Настав час відпочити і вам! Здоров' я вам, наші дорогі батьки!
Хай ваші діти будуть продовженням ваших батьківських вчинків і сподівань!

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!