Математична гра "Найсильніша ланка"

3 бер. 2020

Сьогодні, в межах Декади точних наук вчителем Швець Л.М. проведено математичну гру "Найсильніша ланка". Метою заходу було зацікавити учнів математикою, встановлюючи зв`язки між математикою та іншими сферами життя; поглибити і розширити знання учнів з предмету; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення, а також виховувати активність і самостійність в учнів.
У заході взяли участь десять учнів 9 класу, які дали правильні відповіді на завдання у відбірковому турі. Гра складалася із 8 раундів й фіналу. У фінал вийшли Юлія Тесля та Костянтин Бабаченко. Переможцем фіналу стала Юлія Тесля. Вітаємо!

Більше фото та відео ви можете бачити на наших сторінках Facebook  та Instagram