День третій. День дитячої творчості та юних талантів

12 черв. 2019

Талант співати і талант творити,
Це для людини — божий дар!
Талант безмежно світ любити
Й життєвий витримать удар...
Комусь дається він відразу,
Не треба й ритися в собі.
Із розумом й красою разом,
Комусь — у довгій боротьбі.
Але з талантом світло жити,
І легко по землі іти.
Талант нічим не замінити
Без болю і без гіркоти.
День дитячої творчості та юних талантів проходив сьогодні у нашому пришкільному таборі. Протягом дня дітям було не до нудьги. Після сніданку загони виготовляли вироби власними руками з природнbх матеріалів до конкурсу «Лісові дива» ( 1- 3 загони), продовжували життя використаним речам у конкурсі «Друге дихання» ( 1- 3 загони). 4 та 5 загони відвідали майстер-клас "від Машки" – «Торцювання».
А після творчих конкурсів всі із задоволенням взяли участь в улюбленому в нашому таборі «Святі ливня», під час якого обливали один одного заздалегідь підготовленою та підігрітою на пекучому літньому сонечку водою. На такі "обливашки" наші вихованці завжди чекають з особливим нетерпінням, адже перегони і водичка додають енергії та приносять полегшення в літню спеку.
Набігавшись та освіжившись літньою водичкою діти пішли відпочивати, щоб після тихого часу з новими силами взяти участь у наступному конкурсі «Ми таланти твої, табір!». Тож по закінченню денного відпочинку всі зібралися на таборовому майданчику, де з цікавістю дивилися та слухали заздалегідь підготовлені виступи справжніх талантів ліцею. Після кожного творчого номеру усім учасникам пропонувалося також виконати кілька експромтів, аби перевірити уміння швидко перевтілюватися та довести, що вони й дійсно мають талант. Оплески, схвальні вигуки та сміх не вгавали протягом усього заходу. Майже непомітно на цій веселій хвилі конкурс талантів перейшов у "Караоке на майдані". Всі охочі виконували свої улюблені пісні, танцювали та розважалися.
Закінчився третій день табору черговим туром змагань з малюк-болу
і баскетболу, а також вечірніми вправами на спортивному майданчику.

Фото з подій дивіться на наших сторінках в Instagram  та Фейсбук