Другий день табору

11 черв. 2019

Чисте небо, грайливий вітер, запах скошеної трави, зелені далі — все це літо — улюблена пора року багатьох із нас. З першими променями сонця прокидається все навколо. Тож і ми відчуваємо приплив енергії, бадьорий, веселий літній настрій.
Ось воно літо! Канікули, відпочинок, походи, ігри на свіжому повітрі, здійснення мрій.
Другий день табору відпочинку в нашому ліцеї сьогодні був сповнений корисних і приємних турбот, цікавих подій. Навіть ранкова зарядка була незвичною: крім традиційних вправ, діти виконували танцювальні па під музичний супровід, а розігрівшись після сну, підтягувалися, віджималися, пробували свої сили на рукоходах, пробігли ранковий крос навколо футбольного поля.
Набравшись енергії на увесь день, вихованці зібралися на традиційну ранкову загальнотабірну зустріч у яблуневому садочку, де їм повідомили про заходи на сьогодні.
Тож після трудової акції «Квіти – краса планети» та сніданку загони розійшлися по своїм розташуванням, де на них чекали зустріч з працівниками Олександрійського центру зайнятості ( тренінгове заняття « Моя індивідуальність»);конкурс малюнку на асфальті « Мій найкращий друг»;заняття з бісероплетіння «Бісерні фантазії» ; а ще екскурсії, прогулянка на свіжому повітрі, заняття за інтересами.
Після тихої години діти готувалися до великого заходу - відкриття табірної зміни: повторювали девізи, промовки, пісні, танці та сценки для презентацій загонів; приводили зовнішній вигляд у відповідність до назви загону: готували костюми, навіть розфарбовувалися. Тож коли настав час, на майданчику зібралися яскраві та веселі персонажі із загонів "Веселка", "Shining Stars" (Сяючі зірки), "Робінзони", "Розбишаки", а також загони "Оба-на" та "Драйв". Всі дуже творче підготувалися й не менш творче презентували свої загони. В таборі панувало справжнє свято творчості, веселощів і радості. Ще б пак! Адже по завершенню презентацій на традиційному місці, улюбленому віддавна всіма нашими вихованцями, запалала яскрава таборова ватра, яка подарувала крім видовища ще й смачнющу печену картоплю!

Фото з подій у таборі дивіться на нашій сторінці в фейсбук: