Літо - час для улюблених справ

7 черв. 2016
Наші учні виявляють талант та творчість не лише у школі, і не лише під час шкільних уроків та заходів. У багатьох є власне захоплення.

Ось і Яна Артеменко, яка щойно закінчила 8 клас, має власне хобі - малювання. " У мене багато захоплень, тому що існує дуже багато цікавих справ.Тепер у мене, на жаль, мало вільного часу, адже багато уваги приділяю навчанню. Але все ж таки я знаходжу вільні хвилинки для мого найулюбленішого захоплення - малювання ", - розповідає Яна.
Дівчинка малює і олівцем, і фарбами все, що їй видається цікавим і красивим. Серед її робіт можна побачити і портрети її друзів.
Ось, прогляньте деякі її роботи. Можливо, впізнаєте когось?