День дев'ятий табору. День краси

7 черв. 2016
Літечко-літо дощиком вмито, Літечко-літо сонцем зігріто. І хоч сьогоріч перший літній місяць не надто бавить нас сонячним промінням та теплом, в нашому пришкільному таборі весело й цікаво. Отже, день дев'ятий. День краси.

Літечко-літо дощиком вмито,
Літечко-літо сонцем зігріто.
Отже, день дев'ятий. День краси. На ранковій лінійці було оголошено про те, що сьогодні загони мають змагатись у конкурсі букетів "Чарівні барви літа" та конкурсі моди "Літній настрій" . Тому після буденних щоденних таборових справ та прибирання шкільної території загони розійшлись по своїх куточках, де готувались до конкурсів, даючи волю своїй фантазії та творчості.
Погода сьогодні протягом усього дня була не зовсім літня, але літній настрій і атмосферу дітям все ж вдалось створити своїми букетами та підготовленими художніми номерами до їх захисту, а конкурс мод підняв зіпсований прохолодною погодою настрій.
Мовний загін вирішив дотримуватись свого слова, яке діти дали під час конкурсу екологічної реклами - берегти природу, не рвати квіти та інші рослини, тому до конкурсу літніх букетів вони підготували постер-аплікацію, де букет літніх квітів був створений з кольорового паперу. А на конкусі літньої моди вихованці загону проспівали розучену сьогодні спеціально до цих двох конкурсів пісню "Each of us is a flower" , яка послугувала супроводом до показу конкурсних моделей та танцю дівчаток у підготовлених до заходу костюмах.