Декада науки і техніки

9 груд. 2014
З 9 по 18 грудня в нашій школі триватиме декада науки і техніки.

Сьогодні, 9 грудня відбулася лінійка до відкриття декади. Її підготували учні 9 класу під керівництвом вчителя хімії та біології Найди І.Ж. Дев'ятикласники в доступній і нестандартній формі донесли необхідність природничих та математичних наук для розвитку сучасної  науки та техніки.

Приємно вражені були всі присутні кліпом «Факти з життя юних природодослідників», героями якого стали учні школи.

Ведучі лінійки ознайомили шкільний колектив із заходами, які проводитимуться під час декади.

Повідомила Н. Савичева