Випускний бал у початковій школі

3 черв. 2016
Випускний бал сьогодні пройшов для 4-класників в нашому закладі. Батьки та класовод вирішили провести його на початку літніх канікул, аби не відволікати учнів до його підготовки від першої у їхньому житті Державної підсумкової атестації наприкінці навчального року.

Чотири роки навчання в початковій школі вже позаду. Були успіхи, були й маленькі проблеми. Але сьогодні пригадувалось лише усе хороше. Під час свята учні разом з першою вчителькою згадали свої перші дні у школі, присутні на святі гості показали слайдшоу та відео про роки навчання у початковій школі. У віршах та піснях , які виконували діти, звучали слова подяки вчителям та батькам, а в словах вчительки до дітей відчувались любов і тепло душі. Адже чотири роки вони були разом. Першокласники, другокласники, третьокласники і, нарешті,- випускники. Діти подолали першу сходинку, тепер перед ними нова шкільна дорога. І перше в житті розставання – розставання з початковою школою і першою вчителькою.