День п'ятий табору. Всесвітній День навколишнього середовища

Радіє дітвора.
І нема завдань додому,
І не знають ноги втоми.
У п'ятий день табірної зміни наші вихованці знову займались цікавими творчими справами. Оскільки 5 червня - Всесвітній День навколишнього середовища, то загонам було запропоновано створити екологічну рекламу у довільній формі. В першій половині дня діти малювали постери, готували сценки, розучували вірші та пісні на екологічну тематику. А після тихої години відбувся захід-презентація створених реклам. Перший ( мовний) загін приготували постер про правило трьох R, усну розповідь до нього з роз'ясненнями англійських термінів, а також використали учорашній проект в якості реклами руху захисту тварин, виконали пісню англійською. Другий загін "Веселка" підготували рекламу щодо збереження Землі й провели з усіма загонами гру до неї. Третій загін "Кока-кола" підготували рекламу екологічно дружнього відпочинку на природі. Четвертий загін "Орли" розіграли повчальну сценку про збереження природніх ресурсів.