Творчий проект "ANIMAL PLANET" мовного загону

2 черв. 2016
Мовний загін "FORTUNE HUNTERS" окрім звичайних таборових справ сьогодні, 2 червня, працював над цікавим творчим проектом "ANIMAL PLANET" ( "Планета тварин").

Кожен з дітей мав намалювати та вирізати свою фантастичну тваринку, вигадати їй назву, яка б складалась з букв імені та прізвища дитини, "поселити" її на один з материків фантастичної Планети Тварин, після чого розповісти англійською що вміє робити його тваринка та описати її.
Для майбутнього спільного захисту проекту діти вивчили також веселу дитячу пісеньку з рухами "Animal Song" .