Дякуємо ОДПІ ГУ ДФС м.Олександрії за подарунки!

1 черв. 2016
В День захисту дітей до Олександрійської шоли-інтернату завітали з подарунками та привітаннями наші давні друзі - представники Державної фіскальної служби міста Олександрії.

Вже котрий рік поспіль ОДПІ ГУ ДФС є шефами у наших вихованців і жодне дитяче свято не обходиться без їхніх подарунків для малечі. Цього разу гості привезли дітлахам морозиво, полуницю, інші фрукти та спортивний інвентар, такий необхідний у пришкільному літньому таборі.
Адміністрація, педагогічний та дитячий колективи школи-інтернату щиро вдячні начальнику ОДПІ ГУ ДФС Тетікіній Альоні Віталіївні та усім працівникам служби за подарунки дітям, тепло душі та людяність!