Лінійка гідності і свободи

20 лист. 2014
20 листопада В Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті відбулися урочистості з нагоди Дня гідності і свободи.

Як йдеться в указі Президента про День гідності і свободи, таку дату вирішили встановити «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року і в листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору» .

На урочистій лінійці старшокласники продемонстрували знання з доленосних подій в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Вихованці закладу переглянули урочисті хвилини підписання Президентом указу про День гідності і свободи. Розповіли, які заходи будуть проходити в цей день в столиці України м. Києві, в обласному центрі - м. Кіровограді, м. Олександрії.

Завідувач бібліотекою школи – інтернату  Г. І. Липка познайомила присутніх із заходами, які пройдуть у школі 20-21 листопада.

На лінійці адміністрація школи-інтернату нагородила дипломами, подяками переможців І етапу Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика, а також призерів Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» (весняний-2014року), переможців конкурсу «Жива класика».