Старт XV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

7 лист. 2014
В Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті стартував І етап (шкільний) Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика .

Традиційно 9 листопада, в День української писемності та мови, в Олександрійській загальноосвітній школі-інтернаті стартує І етап (шкільний) Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика .Цьогоріч він розпочався 7 листопада. Це вже п’ятнадцятий мовний марафон.  Він спрямований на піднесення престижу  української мови в Українській державі, виховання в молодого покоління українців поваги до мови свого народу.

Учні школи залюбки взяли участь у конкурсі. Завданнями конкурсу передбачено виконання творчих робіт, вправ на знання орфографії, фонетики, морфології, синтаксису тощо.

Довідково: Конкурс було засновано українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року. Відтоді проводиться щорічно. Нині конкурс проходить під егідою Ліги українських меценатів, Міністерства освіти і науки України.