Відкритий урок з Хімії у 9 класі

7 лист. 2014
6 листопада вчителем Найдою Іриною Жоркісівною був проведений урок з хімії у 9 класі на тему «Реакції йонного обміну».

6 листопада вчителем Найдою Іриною Жоркісівною був проведений урок з хімії  у 9 класі на тему «Реакції йонного обміну». Тип уроку : узагальнення та систематизація знань, умінь, навичок.

Вчитель визначила настрій учнів та привітала їх в цікавій формі, застосувавши інтерактивну вправу «Я вітаю тих ,хто…», чим налаштувала дітей на позитив, творчий процес. Клас було об’єднано у дослідницькі лабораторії, які отримали завдання дослідити умови перебігу реакцій йонного обміну.

Перед виконанням практичного завдання учням були запропоновані вправи «Ітелектуальна розминка» , «Інструктаж з охорони праці», «Ідеальна пара».

Систематизація знань була здійснена через дослідження. Кожна дослідницька лабораторія захищала своє дослідження. Представники груп повідомили результати дослідів та склали рівняння відповідних реакцій в молекулярному та йонному виглядах, пояснили умови , за яких реакції обміну між розчинами електролітів є необоротними.

Урок проведений на високому науково-методичному рівні.

Н. Савичева ,
                                                                                                                          член шкільної атестаційної комісії.