Концертна програма для працівників та мешканців Олександрійського геріатричного пансіонату з спеціальним відділення

4 лист. 2014
З нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери 3 листопада 2014 року учні і працівники Олександрійської загальноосвітньої школи – інтернату привітали працівників та мешканців Олександрійського геріатричного пансіонату з спеціальним відділення концертною програмою.

Щорічно першої неділі листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Це свято людей, які щоденно й щогодини діляться своїм душевним теплом з тими, хто найбільше його потребує: самотніми людьми похилого віку, інвалідами, дітьми-сиротами, багатодітними та малозабезпеченими сім’ями, людьми, які залишилися без роботи. І не дивно, що працювати тут може далеко не кожний, адже ця професія як жодна інша потребує вміння перейматися чужим болем та співчувати йому. А ще брати на себе відповідальність за долю іншої людини.
      Соціальний працівник –важлива, відповідальна і непроста професія, яка увійшла в життя українського суспільства нещодавно, але за своїм
гуманістичним наповненням і високою місією стала в один ряд з такими
поважними  професіями, як лікар, педагог чи митець.
 Від професіоналізму соціальних працівників, уміння реагувати на складну життєву ситуацію та знаходити потрібні слова іноді безпосередньо залежить життя та здоров’я людей. Їхня праця заслуговує на щиру подяку не лише тих, кому вони допомагають, а й органів державної влади.
З нагоди святкування Дня працівника соціальної сфери 3 листопада  2014 року  учні і працівники Олександрійської загальноосвітньої школи – інтернату привітали працівників та мешканців Олександрійського геріатричного пансіонату з спеціальним відділення концертною програмою.
                                                   С. Чабан,
педагог-організатор