Діти - дітям про Чорнобильську катастрофу: “На Чорнобиль журавлі летіли”

25 квіт. 2022
"Люди! Через роки, через віки - пам'ятайте ..."

Діти - дітям про Чорнобильську катастрофу:
“На Чорнобиль журавлі летіли”
Чорних дат в історії людства немало. Найстрашніше, що усіх спіткало, – це вибух на Чорнобильській АЕС. Це спогади, які пронизують серце гострим болем.
Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
У 2022 році годинник життя відраховує 36 рік Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.
Підготувавши хвилину пам'яті з учнями 6 - 8 класів, присвячену Чорнобильській трагедії, ми спробуємо перенестись уявою на багато років назад. Для нас це вже історія, далека, невідана... Але ми з сумом згадуємо її. Тому проводячи такий урок, змусимо всіх пам'ятати про цю страшну трагедію, сказавши: "Люди! Через роки, через віки - пам'ятайте ..."