День девятий.10.06.2015р. День спорту і здоров'я.

11 черв. 2015
10.09.2015. Дев'ятий день табору

10.06.2015 року в пришкільному таборі відпочинку  « Струмок»  згідно путівки дня  був проведений  День спорту і здоров'я.

День розпочався традиційно  - 12 вихованців  табору ( вік 12 - 15 років) зранку відвідали  басейн « Дельфін» м. Олександрія, де отримали  заряд бадьорості на цілий день.

Була незвично проведена ранкова фіззарядка . Кожен фізорг загонів мав можливість відчути себе в ролі інструктора з фізкультури.

В цей день відбулася зустріч  вихованців із заступником начальника Державної пожежно – рятувальної частини № 9 с. Пантаївки Міщенко О.А.   В ході зустрічі   діти прослухали  бесіду  з безпеки життєдіяльності на тему: «Відпочинок на воді. Допомога тому ,хто тоне. Небезпечні ситуації на воді. Перегрівання на сонці.» та відпрацювали  практичні дії  допомоги утопаючому.

Всі вихованці пришкільного літнього табору «Струмок» взяли участь в акції «Чарівні долоньки побажань друзів», присвяченій Міжнародному дню друзів. Відбувся конкурс малюнків долоньок. Діти виготовили плакат «Долоньки  єднання», що символізує дружбу, єднання, мир.

Також в цей день в таборі відбувся фестиваль зачісок  «Золотоволоска табору». На розсуд журі були представлені                   наступні зачіски:

\

Завершився День спорту і здоров’я    першим туром спортивних змагань з   шашок, шахів та настільного тенісу. Участь приймали діти віком 7 – 13 років.

Переможців першого тури наступні ігри у другому турі.

Більше фото з табору дивититсь ТУТ:

Табір 10.06 -13.06