ВІТАЄМО НАШИХ ЮНИХ БОКСЕРІВ!

15 груд. 2018

ВІТАЄМО НАШИХ ЮНИХ БОКСЕРІВ!
За запрошенням Громадської організації «Дитячо-Молодіжне об’єднання «Нове покоління» 14-15 грудня група вихованців відділення боксу нашого ліцею взяла участь у відкритій першості Знам'янського району з боксу серед школярів. Після напруженої боротьби наші юні спортсмени привезли додому медалі та грамоти за зайняті призові місця в різних вагових категоріях: І місце - Крупський Кіріл (6-а клас) та Цапко Іван (5 клас), ІІ місце - Цапко Микола (5 клас), Рябоконь Микола (6-б клас), Авраменко Тимофій (9 клас), Душак Андрій (9 клас) , Колісник Максим (9клас), ІІІ місце - Ковальчук Володимир (6-а клас), Дубовик Сергій (6-а клас), Пуріхов Андрій (9клас). Вітаємо юних боксерів та їхнього тренера Холодного Олексія Дмитровича!
Щиро вдячні ГО "Нове покоління" за запрошення, а також за ініціативність та небайдужість в справі виховання молоді. Через виховання молоді, спорт та освіту ми дійсно зробимо нашу країну успішною та процвітаючою!