Огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю до Дня Збройних сил України

6 груд. 2018

Сьогодні, 6 грудня, в нашому ліцеї відбувся шкільний огляд-конкурс військово-патріотичної пісні та строю, присвячений Дню Збройних сил України, в якому взяли участь учні 3-11-их класів. Цей конкурс в нашому закладі проходить щорічно, метою його є виховання у молодого покоління патріотичних почуттів, гордості за нашу державу, збереження історичної пам'яті, розвитку мотивації в учнівської молоді до державної військової служби та підвищення її престижу. Сам процес підготовки до змагань виховує у школярів дисципліну та уміння працювати в команді. Подібні заходи відіграють дуже важливу роль у вихованні нашої молоді.
Хто крокував найчіткіше і співав наймелодійніше, змогли побачити усі охочі, яких було чимало у залі. Конкурс пройшов з урочисто – піднесеним настроєм, бо учні завжди з нетерпінням чекають на нього. Було помітно, що кожен клас серйозно готувався до цього конкурсу.Команди демонстрували рівень стройової підготовки, проходження урочистим маршем з піснею. Також оцінювалися дії командира загону, зовнішній вигляд учасників, девіз та емблеми загонів.За підсумками протоколів журі перемогу здобули загін 3 класу серед загонів 3-5 класів, 6-а класу серед загонів 6-8 класів та 9 класу серед загонів 9-11 класів. Найкращими командирами виявились Желудченко Дарина (3 клас), Репенько Андрій (8 клас) та Шулежко Ярослав (10 клас).