Є така професія - Батьківщину захищати

6 груд. 2018

Вчора, 5 грудня, напередодні Дня збройних сил України, в 10 класі нашого ліцею відбулась виховна година, присвячена військовим "Є така професія - Батьківщину захищати". Вихователь класу Дюшко О.М., майор запасу, розповів учням про особливості професії "офіцер" в Збройних силах України, та її значення для суспільства взагалі. Учні, які заздалегідь підготували інформацію, ознайомили клас з навчальними закладами, які готують спеціалістів військової галузі, а також з широким спектром спеціальностей, які можна отримати, навчаючись в цих закладах, їхніми особливостями. Пуріхова Марія, учениця класу, яка мріє пов'язати своє майбутнє життя з військовою службою, поділилась своїми думками та розповіла про причини свого вибору. На власному прикладі та прикладі інших дівчат нашої країни вона довела, що військовими можуть бути не лише чоловіки, а й жінки.
Протягом заходу десятикласники переглянули відеоролики про важливість військових в наші дні, про їхню підготовку та службу. Також учні спробували себе в якості військових, виконавши завдання, запропоноване вихователем. Як хлопці, так і дівчата, добре справились зі своїми задачами.
В кінці заходу хлопцям було запропоновано виконати веселе, хоч і нелегке, завдання: допомогти дівчатам підготуватись до військових навчань - зібрати волосся, аби воно не заважало під час виконання завдань, з чим наші юнаки теж успішно впорались.