Хочемо все знати!

2 груд. 2018
На тижні, що минає, учні 3-11-х класів взяли участь в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок осінній-2018" та в Міжнародній грі зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower».

Щороку наші учні беруть участь у міжнародних та всеукраїнських предметних конкурсах, в ході яких не лише перевіряють себе, а й виявляють ґрунтовні знання з навчальних предметів. От і на тижні, що минає, учні 3-11-х класів взяли участь в Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок осінній-2018" та в Міжнародній грі зі світової (української і зарубіжної) літератури «Sunflower». Сподіваємось, що наші учасники і цьогоріч матимуть гарні результати!
Подібні конкурси сприяють не лише підвищенню мотивації учнів до навчання, а й виробленню у школярів навичок роботи з науково-популярними виданнями, розвивають читацькі компетентності, дослідницькі та творчі уміння.