Запалімо свічку пам'яті!

24 лист. 2018
Щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначають День пам'яті жертв голодоморів в Україні. Сьогодні, 24 листопада, в нашій школі відбулась низка заходів, присвячених цій пам'ятній трагічній даті.

Щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначають День пам'яті жертв голодоморів в Україні. Це не свято, а пам'ятний день скорботи.
В кожну четверту суботу листопада по всій країні проводяться траурні і пам'ятні заходи, церемонії біля знакових місць і меморіальних комплексів, виставки, презентації, громадськості фото- і відеоматеріали, проводять інформаційні, наукові та культурно-мистецькі заходи. А рівно о 16:00 проходить загальнонаціональна хвилина мовчання. Люди запалюють свічку на вікні в пам'ять про загиблих в ті страшні часи.
Сьогодні, 24 листопада, в нашій школі також відбулась низка заходів, присвячених цій пам'ятній трагічній даті. Діти переглянули фільм, знятий за мотивами твору Василя Барки "Жовтий князь", "Голод-33", в основі сюжету якого лежать історичні події 1932-33-х років. Також було проведено виховну годину-реквієм "Вічна їм пам'ять", після якої діти розфарбували малюнки "Свічки пам'яті".
О 16 годині разом з усією країною діти взяли участь в міжнародній акції до 85 роковин Голодомору "Запалімо свічку пам'яті!", хвилиною мовчання вшанувавши пам'ять загиблих в ті трагічні страшні роки та запаливши поминальні вогні.