Осінній бал

30 жовт. 2018
Осінь – чудова пора. Вона може бути водночас сонячною й похмурою, теплою й холодною, сухою й дощовою. Восени якось стає сумно на душі. Тому хочеться сидіти вдома, пити чай зі смаколиками й дивитися якийсь фільм. Але усе це не стосується учнів нашої школи, які прийшли на Осінній бал, що відбувся 30 жовтня для учнів 9-11-х класів.

Осінній бал увібрав у себе всі найкращі особливості аристократичного та сучасного часу. У залі панувала піднесена, трохи таємнича, творча атмосфера. На старшокласників чекала цікава програма, яку підготували активісти шкільного самоврядування разом з педагогом-організатором. Щоб додати азарту, вечір провели у формі змагання. Завершальною нотою вечора мало стати оголошення про обрання Королеви та Короля осені, тож інтрига тривала протягом усієї програми.
Розважальна програма була насиченою та цікавою. Хлопці та дівчата охоче та весело брали участь в запропонованих конкурсах: «Танцювальний експрес», «Липучки», «На колінах у…?», «Яблуко», «Скульптор», «Реклама за дві хвилини», «Танець із шваброю», «Вальс зі стільцем». Різноманітні веселі завдання розважали не тільки учасників, а й глядачів. Всі учасники дуже старались - демонстрували творчість, ерудицію, фантазію, майстерність та розкривали свої таланти. По закінченню конкурсів у рандомний спосіб (за допомогою лотареї ) було визначено Королеву та Короля осені, ними стали учениця 9-го класу Масузенко Віта та учень 11-го класу Кисільов Владислав. У такий же спосіб були визначені перша та друга «фрейліни» королеви, та перший та другий «міністри» короля.
Вечір продовжився танцювальною програмою для всіх присутніх. Тож канікули у старшокласників розпочнуться з гарного настрою.