Свято гарбузової каші

31 жовт. 2018

Свято гарбузової каші - так називалось родинне свято для учнів 3-5 класів та їхніх родин. Цей традиційний в нашій школі захід цьогоріч пройшов сьогодні, напередодні осінніх канікул, в останній день жовтня – найяскравішого місяця осені. Тож і настрій та барви сьогоднішнього дійства теж були надзвичайно яскравими й теплими. Втім як і завжди, адже наші учні кожного року чекають на це свято, напевне, не менше ніж на Миколая чи Новий рік.
Уже вкотре костюми маленьких артистів та декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. Яскрава концертно-розважальна програма, в якій брали участь не лише діти, а й члени їхніх родин, знову порадувала присутніх гарним настроєм. Сценки з "ожившими" овочами, «бур’янами», гумористична та дотепна давня віршована казка «Ходить Гарбуз по городу» на новий лад, інсценізовані пісні, таночки, ігри та конкурси, хороводи з піснями, створили незабутню святкову та по-особливому теплу атмосферу.
Мами та бабусі наших учнів також зробили свій внесок у створення дійсно святкової атмосфери - напекли багато смаколиків, якими по завершенню свята пригостили усіх присутніх наші маленькі артисти-кухарі. А кульмінацією заходу традиційно стали гарбузова каша та два великих святкових пироги, якими маленькі господарі свята теж пригостили дітей, батьків та усіх, хто прийшов подивитись це казкове дійство.
Тож жовтень і справді залишить в душах наших дітей та їхніх родин приємні та солодкі спогади, а канікули почнуться на яскравих нотках цих спогадів.