Осіння толока «Операція «Листя»

29 жовт. 2018

Сьогодні ,29 жовтня, в нашій школі пройшла осіння толока під назвою «Операція «Листя». Всі працівники та учні дружно вийшли наводити порядок навколо своєї школи. Діти разом з дорослими працювали охоче та завзято. Працювати допомагали гарний настрій та яскраві осінні кольори опалого листя, що і робить толоку справжнім святом. Втім, як і кожна велика справа, чисте довкілля починається з маленького, а саме – з прибирання території власного навчального закладу. Всі із задоволенням згрібали, замітали та виносили листя, прибирали сухі рослини на клумбах, обрізали кущі, обкопували дерева. А по закінченню толоки милувались результатами власної праці - чистими подвір'ям, садом та майданчиками.