День визволення України від фашистських загарбників

26 жовт. 2018
В рамках відзначення 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників 25 жовтня в нашій школі було проведено ряд виховних тематичних заходів.

Нам не забути днів війни…
У нашій пам`яті вони.
І ті герої незабутні,
що з нами йдуть в віки майбутні.
Щорічно 28 жовтня українці відзначають важливу дату в історії народу — День визволення від фашистських загарбників, національне свято, присвячене вигнанню військ нацистської Німеччини з території України. Друга світова війна є найбільшою трагедією в історії людства, і Україна має в ній особливий, жертовний рахунок втрат.
В рамках відзначення 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників 25 жовтня в нашій школі було проведено ряд заходів: година шани «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат, і визволення день», вахта пам’яті «Берегти пам’ять про загиблих, славити живих», історична панорама «Ми пам’ятаємо, хто в лиху добу, в броні важкій віддав останні сили»; виховні години "Невгасимий вогонь пам'яті", «Рокам ніколи пам’яті не стерти»; виховні бесіди «Допоки пам'ять в серці не згасає», «Навічно в пам’яті».
Заходи проходили у класних кімнатах , де були підготовлені тематичні виставки експозицій на тему участі України в Другій світовій війні.
Під час проведення заходів були використані мультимедійні презентації, відеоматеріали, на яких діти мали нагоду побачити та почути про те, що війна на окупованій нацистами території забрала життя мільйонів людей, про знущання гітлерівців над мирним населенням та військовополоненими.
У шкільній бібліотеці організована книжкова викладка літератури «… Це потрібно живим».
Проведені заходи дають змогу підростаючому поколінню поринути у ті часи та події, які ми не маємо права забувати, заради процвітання України та її мирного майбутнього. І саме на життєвих прикладах ветеранів виховані сучасні патріоти - захисники України, і сьогодні доблесні спадкоємці героїв Другої світової війни й української визвольної боротьби дають рішучу відсіч російським агресорам та їх приспішникам на Сході держави.