Відпрацювання плану евакуації людей на випадок пожежі

19 жовт. 2018
З метою запобігання нещасних випадків серед дітей і підлітків, забезпечення пожежної безпеки в нашій школі вчора, 18 жовтня, було відпрацьовано план евакуації людей на випадок пожежі.

Основною метою тренування є вдосконалення підготовки колективу школи до дій за умов виникнення пожежі та інших надзвичайних ситуацій, придбання стійких навичок, необхідні прийняття швидких і чітких рішень.
Завданнями проведення тренування є:
перевірка готовності складу школи до евакуації в надзвичайній ситуаціїі;
вироблення в учнів та працівників школи навичок самостійно, швидко і безпомилково орієнтуватися у ситуації у разі виникнення загрози пожежі, НС чи самої пожежі;
навчання прийомів і способам порятунку, евакуації людей.
Колектив школи успішно виконав поставлену задачу.