Піліткам про темперамент

10 жовт. 2018
9 жовтня згідно плану спільної роботи школи та Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в нашій школі відбулася зустріч учнів 8-9 класів з фахівцем центру.

9 жовтня згідно плану спільної роботи школи та Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в нашій школі відбулася зустріч учнів 8-9 класів з фахівцем центру Немовим В.В. Підлітки мали змогу ознайомитися з поняттям темпераменту людини, визначити індивідуальні особливості формування темпераменту і характеру людини та в ході практичної роботи визначити особистий тип темпераменту. Розуміння даного поняття необхідне підліткам для того, щоб краще розуміти себе, своїх ровесників та інших людей, а також для правильної побудови та налагодження стосунків з оточуючими.