Клуб вихідного дня

1 жовт. 2018
У вихідний день, 29.09.18 року, ми продовжували знайомитися з казками та оповіданнями В.О.Сухомлинського та спілкувались про мир.

Сьогодні радо вас вітаю
у світі письменника рідного краю.
Для учнів своїх він твори писав,
бути добрими, чуйними він їх навчав.
Василь Олександрович Сухомлинський любив дітей і написав для них багато-багато цікавих казок: про ласкаве сонечко і м'яку зелену травичку, про працелюбних мурашок і веселого метелика, про кращі риси людини, про дітей. В його казках переважає доброта, бо сам він був доброю людиною і хотів, щоб діти, виросли добрими, чуйними, працьовитими, щоб любили тата й маму, свою рідну домівку і нашу велику прекрасну Батьківщину.
Тому у вихідний день, 29.09.18 року, ми продовжували знайомитися з казками та оповіданнями В.О.Сухомлинського. Діти із задоволенням слухали їх і разом зі своїми вихователями зробили висновок, що його казки вчать дітей відрізняти гарні вчинки від недобрих, бути чемними, поважати старших, захищати менших. А потім діти намалювали малюнки на асфальті до прослуханих казок та оповідань.
У другій половині дня були переглянути мультиплікаційні фільми « Мауглі» та «Фердінант», які теж вчать дітей бути добрими та допомагати друзям.
Також до Міжнародного дня миру, який у світі відзначався 21 вересня, всі гуртом намалювали на асфальті велетенського голуба Миру, а також кожен своого невеличкого голуба.