Туристсько-спортивний зліт

20 вер. 2018

Сьогодні, 20 вересня, команда педагогів нашої школи на чолі з керівництвом закладу, взяли участь у відкритті та запланованих заходах першого дня туристсько-спортивного зльоту серед працівників освіти області. Захід проводиться відповідно до плану роботи управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА з метою популяризації спортивного туризму та краєзнавства серед працівників освіти як дієвого способу формування життєвої позиції особистості, розвитку її морально-вольових та фізичних якостей. Зліт триватиме з 20.09 по 22.09 в с.Войнівка Олександрійського району на території дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Дружба". Загальне керівництво підготовки та проведення Зльоту здійснює Оргкомітет, до складу якого входять представники управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації та обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України. Методичне та практичне забезпечення організації проведення Зльоту здійснює комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».
У Зльоті беруть участь збірні команди органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад професійно-технічних навчальних закладів та шкіл-інтернатів обласного підпорядкування – по одній команді.
Програма змагань передбачає: змагання з виду "Командна смуга перешкод", "Туристське орієнтування", "Крос-похід", конкурсна програма.
Отже після урочистого відкриття команди готувались до конкурсу представлення команд, яке відбулось в кінці дня.
Про подальші події змагань ми будемо повідомляти на нашій сторінці, тож слідкуйте за нашими новинами !