Молодь за безпеку дорожнього руху!

10 вер. 2018

У серпні-вересні в Україні традиційно проходить профілактичний рейд «Увага! Діти на дорозі». Державтоінспекція проводить ці профілактичні заходи, що вже стали доброю традицією, напередодні та на початку навчального року. Літні канікули вже добігли кінця, а це означає що вулиці міст та селищ знову заповнились маленькими пішоходами. Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, в межах профілактичного рейду у навчальних закладах з 10 по 14 вересня 2018 року проходитиме тиждень безпеки дорожнього руху.
Сьогодні, 10 вересня, в нашій школі стартував Тиждень безпеки дорожнього руху "Молодь за безпеку дорожнього руху". Під час заходу відкриття учням школи було повідомлено план проведення тижня, а також проведено бліц-вікторини та ігри на знання правил дорожнього руху.

Слідкуйте за новинами тут та на нашій сторінці в фейсбук https://www.facebook.com/pantaivka.int/