Літній табір. День друзів

8 черв. 2018
8 червня в нашому пришкільному таборі відпочинку був День друзів. І знову подій та творчих справ було безліч на радість дітворі.

Від самого ранку розпочалась гра "Мій таємний друг". Протягом дня діти готували подарунки один одному, писали листи з щирими побажаннями й привітними словами в знак дружби. Листи й подарунки передавались до поштарів, які мали передати "пошту" адресатам в день закриття табору. Охочим було запропоновано виконати свої послання у вигляді виробів у стилі орігамі.
Цього ж дня відбулась гра "Солодке дерево", на яку наші вихованці щоліта чекають з нетерпінням. Адже це не просто гра, а ціла пригода: кожен загін має пройти багато цікавих випробувань, в результаті чого отримує винагороду - фрукти та солодощі. А той загін, який першим знайде своє "солодке дерево", виконавши всі завдання, отримує ще й додаткові призи - іграшки, спортивний інвентар, тощо. Цьогоріч "бонуси" отримали дітлахи мовного загону,через що їхнім радощам не було меж. ☺☺☺
В другій половині дня на дітей чекала галявина ігор, спортивних естафет та розваг. Як завжди діти брали активну участь у всіх іграх та змаганнях й отримали море емоцій та енергії.

Фото з заходів дивіться на нашій сторінці в фейсбук: