Літній табір-2018. День Америки та Канади

7 черв. 2018
Сьогодні, 7 червня, в пришкільному таборі відпочинку проходив День Америки та Канади. Яскраві та емоційні заходи тривали протягом всього дня.

Оскільки корінними мешканцями Північної Америки є індіанці, чия культура і звичаї приваблюють таємничістю та яскравою зовнішністю, а про їхню вправність та влучність складено немало легенд, то перша половина дня була присвячена саме їм.
Тож після традиційної зарядки й сніданку, всі загони охоче взялись за своє перевтілення в різні племена індіанців: підбирали вбрання, розмальовували обличчя, виготовляли списи, готували презентації свого "племені". Тож коли все було готове, "племена" зустрілись на спортивному майданчику аби показати та представити себе. Сівши у велике дружнє коло, "індіанці" з цікавістю та захоплення дивились презентації кожного з племен.
Після "знайомства" відбулась Велика індіанська естафета, де всі змагались у вправності долати перешкоди та влучати в "здобич" з різних видів індіанської "зброї". Завершилась естафета змаганнями з дартсу "Влучне око", в яких взяли участь від самого маленького "індіанця", до "старійшин" - вихователів.
Друга половина дня була присвячена Канаді. А оскільки Канада славиться свої хокеєм, було оголошено про товариську зустріч хокейних команд загонів з хокею з м'ячем (бо, на жаль, криги в червні немає. ) І хоч ніхто з вихованців раніше не грав в таку гру, всі гравці виявили неабияку вправність та спритність.
Після веселого та цікавого хокею, дітям було запропоновано взяти участь у іграх та розвагах. Не дивлячись на напружену боротьбу у всіх попередніх заходах, діти з не меншою охотою грали в ігри з мячем та без нього, "полювали на кабана" та ловили "антилоп". Словом, енергія сьогодні била через край, а вражень знову було - океан!

Фото з заходів дивіться на нашій сторінці в фейсбук: