Табір відпочинку-2018. День Італії та Франції

6 черв. 2018
6 червня 2018 року за планом в пришкільному таборі «Струмок» - День Італії та Франції. Розпочався день з зарядки та трудового десанту, а далі - цікаві тематичні події.

Як відомо, улюблений спорт італійців — футбол. Його дивляться не лише чоловіки, а й жінки, і навіть діти. Всі матчі тут чекають заздалегідь, а під час змагань по каналах цілодобово показують тільки новини, пов’язані з футболом. Футбольні фани в усьому світі вболівають за «Ювентус», «Мілан», «Лаціо» та інші італійські відомі команди.
Тому першу половину дня в нашому таборі було вирішено розпочати зі свята Футболу. Свято розпочали наймолодші футболісти – вихованці 1 – 3 загонів, які були поділені на три команди : « Олімпійці» , « Чемпіони» та «Мушкетери». Команди взяли участь у футбольних естафетах з веденням , обведенням та передачею м’ячів .Найкращою виявилась команда «Олімпійців».
Також загони змагалися на виконання ударів на точність у ворота, найрезультативнішими виявилась команда - « Чемпіони»( капітан Токманенко Р.). А в особистій першості найвлучнішим став Чепуров Д. Після цікавого тренування збірні команди 1 – 3 загонів спробували пограти в справжній футбол. Хоч і не все у команд виходило, та діти отримали масу задоволення.
Дуже цікавими та напруженими виявились товариські зустрічі між командами 5 – 6, 7 класів ( 4, 5 , 6 загонів) та збірних команд 8 – 10 класів ( 7, 8, 9 загони).
Перемогу в першій грі виборола збірна команда 6, 7 класів (5 , 6 загонів) з результатом 1:0 , гол забив Смуглій Н ( 7клас). Друга гра закінчилася з рахунком 5:2, найкращі голи забили Нижник І. ( 10кл. ) – 4 голи, а Рудковський Р.( 9 кл.), Валінькевич Б.( 9кл.) та Волков А. ( 9кл.) по 1 голу.
Славу Франції принесли багато досягнень, але найбільшу популярність дала мода. Франція – земля романтики і краси, культури і стилю. Тут любов, вино і мода перетворилися на релігію, якій поклоняються не лише французи. Тож у День Франції не можна обійтись без показу модного одягу – так вирішили керівництво нашого табору спільно з дітьми. Після тихої години на дітей чекав конкурс дизайнерів та моделей високої італійської та французької моди, а також перукарів , «FASHION DAY».
Усі загони творчо віднеслись до підготовки своїх «моделей» до дефіле на імпровізованому подіумі. І коли глядачі та всі охочі зібрались на місці проведення заходу, вони й дійсно не пошкодували: яскраве та оригінальне вбрання моделей та їх не менш оригінальні презентації щоразу викликали бурхливі оплески та гучні схвальні вигуки. Декого з моделей навіть сладно було впізнати – настільки старанно та гарно були виконані макіяж і загальні образи. Журі було складно визначити найкращих, тому призи від оргкомітету отримали усі учасники.
Чудовий спортивний та «модний» день завершився загальнотабірною дискотекою.

Більше фото з подій дивіться на нашій сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/pantaevka.int/posts/2172823582997026