Свято останнього дзвоника

25 трав. 2018
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Сьогодні, 25 травня останній дзвоник пролунав для школярів нашої школи.

Сьогодні, 25 травня останній дзвоник пролунав для школярів нашої школи. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, а випускникам нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.
Останній дзвоник – традиційне свято школярів, які закінчують навчання, це велике загальношкільне свято, на яке з нетерпінням чекають учні школи, випускники, вчителі і батьки.
Тож сьогодні усі зібралися на свято, щоб поставити крапку в багатоденному навчальному марафоні 2017/18 навчального року, з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами,домашніми завданнями та іншими подіями. Підсумком цього марафону стало вручення учням похвальних листів, грамот, дипломів, сертифікатів, а також подарунків. Педагоги школи та батьки учнів також отримали від адміністрації школи подяки та дипломи. В цей сонячний, погожий день школа була сповнена морем квітів та посмішок .
Свято виявилось яскравим і принесло багато вражень усім учням, батькам, педагогам, а особливо випускникам. Тому що саме вони залишають тихий та безтурботний берег країни дитинства та юності, країни, яка носить високу і водночас таку рідну назву Школа. Подорожуючи життям, їм ще не раз захочеться повернутися, але лише приємні, щемливі спогади і мрії мають чарівну здатність повернути нас у дитинство.А зараз на них ще чекає зовнішнє незалежне оцінювання та кропітка робота над вступом до вищих навчальних закладів. Тож побажаємо нашим випускникам успіхів та здійснення найзаповітіших мрій!

Більше фото з події дивіться на нашій сторінці в фейсбук: