День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 трав. 2018
9 травня 2018 року відзначається 73-й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні учні та педагоги школи взяли участь у пам'ятній ході до Обеліску слави селища Пантаївки та мітингу-реквіємі, що відбувся біля Обеліску слави, а також усвятковій концертній програмі, що проходила в Будинку культури селища.

9 травня 2018 року відзначається 73-й День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Щороку це свято викликає радість, сумні спогади та гордість, адже мир такий важливий, а це свято вчергове про це нагадує. Цього дня поо всій Україні проходять мітинги-реквієми та інші заходи, писвячені Дню перемоги над нацизмом.
Сьогодні учні та педагоги школи взяли участь у пам'ятній ході до Обеліску слави селища Пантаївки та мітингу-реквіємі, що відбувся біля Обеліску - братської могили захисників, що загинули в роки Другої світової війни, захищаючи рідну землю. Під час заходу кадети 8 класу нагадали присутнім на мітинзі про події тих буремних та страшних для нашої країни часів,а також про сучасні події на сході України, від імені молодого покоління подякували всім захисникам за чисте мирне небо над головою. Протягом заходу також лунали вірші та пісні, присвячені Перемозі та захисникам України. Всі присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліску слави.
Після мітингу-реквієму мешканців селища та колективи навчальних закладів було запрошено на святковий концерт до місцевого Будинку культури. В концерті брали участь учні та педагоги нашої школи.