Весняна толока

11 квіт. 2018

Ось нарешті вже прийшла справжня тепла весна, а з нею й пора весняних робіт. Тож сьогодні, 11 квітня, вся наша дружна шкільна родина вийшла на толоку. «Школа наш другий рідний дім, і в ньому повинно бути завжди гарно, чисто», – сказали школярі і спільно з дорослими взялись до благоустрою шкільного подвір‘я та прилеглої території. Під ласкавим сонячним промінням робота кипіла, ніхто не сидів без діла: підмітали доріжки та майданчики, згрібали рештки минулорічного лістя та гілочок, обкопували й підводили дерева, впорядковували клумби, виносили сміття. Свіже повітря, весняні барви, прекрасна погода зробили свою справу – робота перетворилася на відпочинок для душі. Нехай буяє зеленню та різнобарв’ям квітів наше подвір’я! Не забуваймо, лише у згуртованій праці ми здатні зробити світ кращим.