Тиждень профорієнтації

20 бер. 2018
Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини, - завдання складне. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в сучасному суспільстві. Тож в понеділок, 19 березня, в школі стартував Тиждень профорієнтації.

методиками. Тож в понеділок, 19 березня, в школі стартував Тиждень профорієнтації.
Тиждень розпочався оформленням інформаційних куточків «Твоя професія – твоє майбутнє» та «Найцікавіші професії світу», які знайомлять учнів з різноманітними професіями, з найдивнішими та найкумеднішими професіями світу, а також в них наведені відомі вислови,прислів’я та приказки про працю.
В межах тижня було організовано виставку малюнків «Моя майбутня професія» учнів 2-5-х класів.
На високому рівні пройшов профорієнтаційний урок «Вибір професії - майбутнього» для учнів 10-х класів, який відбувся за участі Жежері М.В., фахівця Олександрійського міськрайонного центру зайнятості та сприяв підвищенню в учнів рівня усвідомлення можливих перешкод на шляху до вибору професії та виявлення неусвідомлених аспектів в організації власної трудової діяльності. Учні були активними учасниками, які висловлювати свою точку зору щодо вибору професії, навчального закладу і ймовірності працевлаштування за обраною професією.