Вɪтᴀємᴏ ʜᴀших пᴇᴘᴇмᴏжцɪʙ!!!

16 бер. 2018
Вчора, 15 березня,наша шкільна команда брала участь в четвертому обласному чемпіонаті «#FOOTBAL_FOR_KIDS» та посіла ПЕРШЕ МІСЦЕ серед десяти команд!

Ініціатором проведення турніру четвертий рік поспіль є Головне управління Нацполіції в області спільно з обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» і Управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.
Свою допомогу в організації чемпіонату надав також голова профспілкової організації атестованих працівників ГУНП в області Валерій Шевчук.
Цього року участь у змаганнях взяли 10 команд – представники Бобринецької, Заваллівської, Добровеличківської, Знам’янської, Маловисківської, Рівненської, Олександрійської, Піщанобрідської, Новопразької шкіл-інтернатів та «НВО Сокіл» міста Кропивницького.
Як повідомляє Головне управління національної поліції в Кіровоградській області, футболісти-аматори наполегливо боролися за звання найкращих. У результаті перше місце посіла команда НАШОЇ ШКОЛИ, другими стали представники Малої Виски, третіми – учні Добровеличківської школи-інтернату.
ВІТАЄМО!
Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу за надану можливість взяти участь в змаганнях, за увагу до молоді, а також за підтримку й популяризацію спорту серед молодого покоління.
Поліція Кіровоградщини Ювенальна Превенція Кіровоградщини Фст Динамо Кропивницький