Свято весни і краси

7 бер. 2018
Не дивлячись на примхи погоди, в нашій школі сьогодні від самого ранку було по-особливому тепло й світло від сяючих очей і посмішок, від слів від душі, які лунали на адресу всіх дівчат та жінок нашої шкільної родини напередодні весняного жіночого свята з уст сильної половини.

Не дивлячись на примхи погоди, в нашій школі сьогодні від самого ранку було по-особливому тепло й світло. Світло й тепло променились від очей і посмішок, від слів від душі, які лунали сьогодні на адресу всіх дівчат та жінок нашої шкільної родини напередодні весняного жіночого свята з уст сильної половини. А найкращим подарунком для дівчаток, вчителів-жінок, мам, бабусь та сестричок став чудовий концерт, організований та проведений хлопцями та чоловіками, хоч дехто з дівчат не втримались і теж взяли у ньому участь.
Сьогоднішня концертна програма запам'ятається всім нам справжнім фейерверком вітальних теплих слів, компліментів, пісень, гумористичних та танцювальних номерів.
Дякуємо нашій сильній половині, а також усім артистам за подарований чудовий весняний настрій та за отриманий заряд позитивних емоцій!