"Дерево бажань"

1 бер. 2018
Сьогодні в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда в школі була проведена акція "Дерево бажань".

Як ми вже повідомляли, з 26 лютого в нашій школі проходить Тиждень психолога, соціального педагога та логопеда, тож щодня для учнів та педагогів проводяться заходи, основна мета яких - захист психічного та психологічного здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу.
Сьогодні в закладі була проведена акція "Дерево бажань". Бажання супроводжують людину протягом життя: разом з нею народжуються, відтак змінюються, зростають. Тож сьогодні в межах акції учні школи мали змогу написати свої бажання і довірити їх здійснення чарівному дереву. Метою даного заходу було створення та підтримка позитивного емоційного фону, а також спрямування дітей до позитивного світосприйняття.