"Пізнай світ психології. Якби я був соціальним педагогом..."

1 бер. 2018

Сьогодні в межах Тижня психолога, соціального педагога та логопеда з учнями 11класу проведено заняття на тему:"Пізнай світ психології. Якби я був соціальним педагогом...". Мета заняття - професійна орієнтація випускників, формування впевненості у собі,вміння володіти собою в напруженій обстановці,розвиток пізнавальних процесів:уваги,памяті,мислення,сприймання,спостережливості.Учні ознайомилися з роботою соціального педагога та психолога в закладах освіти,мали можливість бути в ролі соціального педагога:вислуховували проблеми інших учасників,надавали поради та підтримку.