Нагороди знавцям природничих наук

26 лют. 2018
Вже не перший рік учні нашої школи беруть участь в міжнародних та всеукраїнських конкурсах з різних предметів. Сьогодні, 26 лютого, відбулось нагородження учнів 2 - 9 класів, які брали участь у Міжнародному інтерактивному учнівському природничому конкурсі "Колосок осінній-2017".

Вітаємо наших знавців природничих наук!
«КОЛОСОК» — конкурс, який проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні. До участі у Конкурсі можуть приєднуватись освітні установи інших держав за наявності національного координатора Конкурсу. Конкурс проводиться щороку у два етапи: (листопад) та весняний (квітень).